Szkolenie Wykorzystanie technologii bezwykopowych do renowacji, wymiany i budowy sieci kanalizacyjnych


16 stycznia 2019 r.,Hotel Ikar ,ul. Solna 18, Poznań


Coraz więcej istniejących rurociągów jest w złym stanie, stwarzając zagrożenie dla mieszkańców i środowiska. Ich rehabilitacja staje się więc niekwestionowaną koniecznością. Dotychczasowe tradycyjne - wykopowe sposoby doprowadzenia do pełnej funkcjonalności przewodów podziemnych z reguły nie są najwygodniejszą, najszybszą i najtańszą metodą. Z tych właśnie powodów w ostatnich latach można zaobserwować wyraźnie rosnący udział metod bezwykopowych. Renowacja kanałów metodami bezwykopowymi jest sposobem na rehabilitację starych przewodów przywracającą im drożność, szczelność i odpowiednią wytrzymałość. Metody te umożliwiają poprawę lub przywrócenie sprawności technicznej sieci uzbrojenia podziemnego bez konieczności wykonywania większych prac ziemnych, co znacznie redukuje koszty przedsięwzięcia, szczególnie gdy renowacji wymaga kanał prowadzony w centrum miasta, pod ruchliwymi ulicami, krzyżujący się z innymi rurociągami.

Tym samym coraz częściej zamiast wymiany starego i wyeksploatowanego pod względem technicznym kanału podziemnego na nowy metodami tradycyjnymi w wykopach otwartych, inwestorzy decydują się na jego bezwykopową rehabilitację techniczną.

Zapraszamy zatem na szkolenie „Wykorzystanie technologii bezwykopowych do renowacji, wymiany i budowy sieci kanalizacyjnych”, które poprowadzi dr inż. Florian Piechurski (Politechnika Śląska).

Program i formularz zgłoszenia dostępne pod linkiem:

http://dendros.pl/ogolne/szkolenie-wykorzystanie-technologii-bezwykopowych-do-renowacji-wymiany-i-budowy-sieci-kanalizacyjnych.html

Zgłoszenia max do 4.01.2019 – ilość miejsc ograniczona

Zgłoś się w grudniu – zapłać w styczniu!

Więcej:
www.dendros.pl
szkolenia@dendros.pl
61 307 40 53

Ostatnie aktualności
18 i 19 kwietnia w Cedzynie, odbyła się ...
w takim przypadku prosimy o kontakt z na...

Jeśli potrzebujesz dobrego leasingu lub ...

Moje Konto  |  
Rejestracja  |  
Firmy  |  
Pomoc  |  
Aktualności  |  
Mapa serwisu  |  
Regulamin  |  
Projekt i wykonanie JMLnet.pl